Lorentzstraat 14 3817 XL Amersfoort

033-2474090
info@schoofmakelaardij.nl

Lorentzstraat 14 3817 XL Amersfoort Utrecht Amersfoort Leusderkwartier Leusderkwartier-Oost Nederland

Vraagprijs € 639.000 k.k.

Omschrijving

Sfeervolle, gerenoveerde, jaren ’30 tussenwoning met moderne keuken, bijkeukenaanbouw en zonnige tuin op het zuiden. Geniet van de veranda, praktische berging en een handige achterom!

Deze karakteristieke woning ligt in een populaire straat in het prachtige Leusderkwartier, op steenworp afstand van park Nimmerdor, het historische stadscentrum, NS-Centraal Station, winkelstraat de Leusderweg, scholen en uitvalswegen.

Ook zo benieuwd? Maak snel een afspraak.

Indeling:

Begane grond: Via de sfeervol aangelegde voortuin bereik je de overdekte entree. De gang ademt authenticiteit met originele wandtegels, een granitovloer, een trapopgang, een praktische verdiepte trapkast met meterkast en een toilet voorzien van een granitovloer, wandtegels in de oorspronkelijke stijl vervangen en een raampje. Stap binnen in de gezellige woonkamer, uitgerust met een eiken gerookte lamelparketvloer, een sfeervolle houtkachel en een schuifpui naar de beschutte tuin. De aangebouwde keuken, vernieuwd in 2019, beschikt over een praktische PVC-vloer en moderne inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, een afzuigkap, een oven en een koel-vriescombinatie. Vanuit de keuken leidt een deur je naar de bijkeuken, waar ruimte is voor een wasmachine, droger, extra kastruimte en toegang tot de achtertuin.

Tuin: De voortuin is samen met de buren aangelegd met mooie klinkers en een heg. Voor de kinderen is er een trampoline.
De achtertuin, ideaal gelegen op het zonnige zuiden, biedt een combinatie van bestrating en kleurrijke perken, omsloten door schuttingen voor optimale privacy. Achterin de tuin vind je een praktische houtopslag, maar het echte hoogtepunt is de sfeervolle veranda. Hier kun je op elk moment van de dag genieten van je tuin, of het nu regent of de zon schijnt.
Daarnaast is er een ruime berging met een extra brede deur, perfect voor bijvoorbeeld een bakfiets. Zowel de veranda als de berging zijn voorzien van elektra, wat deze tuin nog functioneler en aantrekkelijker maakt.

Verdieping: Via de vaste trap bereik je de overloop, voorzien van een nette laminaatvloer. Aan de achterzijde vind je de royale ouderslaapkamer (3.1 x 3.8 m) met toegang tot een balkon en met een vast wastafelmeubel. Aan de voorzijde bevinden zich twee extra slaapkamers: een ruime kamer van 3.9 x ca. 3 m met een op maat gemaakte vaste kastenwand en een vaste kast. Compacte kamer van ca. 2 x 2.5 m, ideaal als werk- of kinderkamer. De moderne badkamer is praktisch en stijlvol ingericht met een inloopdouche, een toilet en een wastafelmeubel. Voor ventilatie kun je gebruikmaken van de mechanische ventilatie of eenvoudig het raam openen. Deze verdieping is voorzien van een laminaatvloer.

Zolder: we gaan via de vaste trap naar de zolder. In 2018 is hier een royale dakkapel geplaatst waardoor er nu ruimte is voor een slaapkamer De dakkapel is van kunststof en in de jaren 30 stijl gebouwd, er zijn horren geplaatst en een elektrisch rolluik. Verder is er een dakraam welke extra licht geeft en een minirooftop (airco). Door de kapconstructie heb je nog een bergruimte en een kast met de combiketel. Deze verdieping is voorzien van een PVC vloer.

Info: bouwjaar: 1939, inhoud: 354 m3, woonoppervlakte: 100 m2, gemeten volgens de branche brede meetinstructie, perceeloppervlakte: 156 m2, combiketel Bosch 29VRC Ecostar 2013, energielabel D, 6 zonnepanelen, dakisolatie (2018), dubbele beglazing en op de zolder HR++ glas, meterkast en elektra 2012, de schoorsteen wordt door de huidige eigenaar in 2025 gerenoveerd.

De woning is zeer goed onderhouden en er zijn meerdere werkzaamheden ter verbetering verricht. Wij vertellen je er graag alles over tijdens een bezichtiging!

De Lorentzstraat krijgt een nieuw straatbeeld kijk voor meer informatie op: https://www.amersfoort.nl/herinrichting-wolvenstraat

Deze woning heeft een eigen website waarop meer informatie te vinden is dan op Funda, www.lorentzstraat14.nl

Wil je een afspraak maken? Je kunt ons bellen of mailen voor het maken van een afspraak voor een bezichtiging.

Lees de volledige omschrijving

Kenmerken

Algemeen

vraagprijs
€ 639.000 kosten koper
Aangeboden sinds
25 januari 2025
Status
Beschikbaar
Aanvaarding
In overleg
Soort woonhuis
Eengezinswoning, tussenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1939
Soort dak
Pannen
Ligging
In woonwijk

Oppervlakten en inhoud

Wonen
100 m²
Gebouwgebonden Buitenruimte
4 m²
Externe bergruimte
10 m²
Perceel
156 m²
Inhoud
354 m³

Indeling

Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer
Badkamervoorzieningen
Douche, toilet, wastafelmeubel
Aantal woonlagen
3
Voorzieningen
Airconditioning, glasvezel kabel, rolluiken, rookkanaal, tv kabel, zonnepanelen

Energie

Energielabel
D
Verwarming
Cv ketel
Warm water
Cv ketel
Cv-ketel
Bosch 29VRC Ecostar (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)

Kadastrale gegevens

Perceelnaam
Amersfoort B 7163
Oppervlakte
135 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
AMF00-B-7163
Perceelnaam
Amersfoort B 9920
Oppervlakte
21 m²
Eigendomssituatie
Volle eigendom
Perceel
AMF00-B-9920

Buitenruimte

Tuin
Achtertuin, voortuin
Ligging tuin
Zuid bereikbaar via achterom

Bergruimte

Schuur/berging
Vrijstaand hout

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Openbaar parkeren
Bekijk alle kenmerken

Overige media